С Днем фармацевта 2021! Яркие поздравления и открытки к празднику

Ежегодно в третью субботу сентября в Украине отмечается День фармацевтического работника. В 2021 году эта дата приходится на 18 сентября.

Праздник был утвержден указом президента Леонида Кучмы N 1128/99 от 7 сентября 1999 года. Ко Дню фармацевта наш источник подготовил подборку ярких поздравлений, открыток и видео с пожеланиями.

Поздравления с Днем фармацевта в стихах и прозе

Сьогодні День фармацевта, Хай щастя їм дається без рецепта, Нехай він їм буде

лиш на благо, І нехай усюди їм будуть раді, Ще здоров’я й довголіття, З коханими порозуміння, Успіхів у працях і везіння, І на все хай вистачає натхнення!

*** Дорогие фармацевты, Принимайте поздравления, Вам желаем мы в работе Колоссального терпения. Концентрации огромной, Сил, здоровья непременно, Чтобы было позитивным Непременно настроение. *** Фармацевт – дуже важлива людина, яка допомагає знайти потрібні ліки. Я хочу тобі побажати в твоє професійне свято, в День фармацевта, великого майбутнього, в якому ти винайдеш пігулку від усіх

хвороб! Нехай твої життєве щастя і достаток вирвуться з пробірки і почнуть тебе радувати з кожним днем все більше і більше!

*** З Днем фармацевта! Ти працюєш заради збереження нашого здоров’я та в ім’я порятунку життів. Дякую за дієві та безпечні ліки, за те, що в аптеках можна купити будь-які препарати. Щиро бажаю, щоб тобі самому рідше доводилося їх уживати! Будь здоровий, міцний тілом і духом, молодий душею і серцем!

Открытки и картинки ко Дню фармацевтаПожелания в День фармацевта
Открытка ко Дню фармацевтаС Днем фармацевта 2021! Яркие поздравления и открытки к празднику

style="min-height: 600px;" alt="Картинка в День фармацевта" data-="" data-did-init="true">Поздравления в День фармацевта
Видео ко Дню фармацевта